Prechod na navigáciu vodorovná Prechod na navigáciu Hlavné menu

Prihláška do klubu, členské poplatky

Klub slovenských turistov nepozná individuálne členstvo. Členom sa môžete stať vstúpením do niektorého jestvujúceho odboru KST, alebo turistického klubu KST vo vašom okolí. Napríklad do nášho - Odboru KST VYHNE. Ak ste sa rozhodli vstúpiť medzi nás a zdielať naše aktivity, prípadne rozmýšľate či sa stať našim členom, či nie - kontaktujte predsedníčku nášho klubu Anku Gálikovú, prípadne podpredsedu klubu Miloša Zimana, ktorí vám poskytnú informácie o činnosti klubu, o výhodách členstva v KST. Tiež sa môžete prihlásiť na niektorom z podujatí, ktoré organizuje náš klub.

Zľavy a výhody členov KST

Najväčšou výhodou je možnosť venovať sa turistike v kolektíve priateľov s podobnou životnou filozofiou a rebríčkom hodnôt pod vedením kvalifikovaných cvičiteľov a inštruktorov, ktorí vedú túry bezpečne a najkrajšími lokalitami. Okrem klubových výhod sú ústredne zabezpečované výhody a zľavy pre členov KST. Ide najmä o veľmi výhodné celoročné poistenie člena KST na zásah horskej služby, poistenie batožiny, všeobecnej zodpovednosti za škodu na zdraví a majetku, trvalé následky úrazu a smrť následkom úrazu! Ďalej sú to zľavy na ubytovanie vo výške 50% vo všetkých piatich vysokohorských chatách v majetku KST a zľavy 10% - 30%  v ďalších chatách a kempingoch na celom Slovensku, ako aj zľavy na ubytovaní v 1001 chatách a ubytovniach organizácie Priatelia prírody na celom svete (NFI). Členovia KST si môžu uplatníť 50 % zľavu na ubytovaní na chatách, ktorých vlastníkom je KST a ÖTK (Klub rakúskych turistov). Prehľad chát nájdete na tejto stránke, tu je link: 

http://www.kst.sk/index.php/vyhody-pre-clenov-organizacia-141/zavy-na-ubytovani-organizacia-142

Okrem toho majú členovia KST zľavu vo vybraných športových predajniach, v cestovných kanceláriách, pri nákupe GPS prístrojov a pod., tu je info link:

http://www.kst.sk/index.php/vyhody-pre-clenov-organizacia-141/zavy-v-ponuke-tovaru-a-sluieb-organizacia-143

PRIHLÁŠKU do nášho klubu si môžeš stiahnúť, vypísať na svojom počítači, alebo ručne perom, následne podpísať. Potom nám ju môžeš doručiť osobne, alebo poštou.  Prihláška na stiahnutie je skrytá tu, klikni ! 

 

Členské príspevky v našom klube na rok 2019 sú:

Rozdelenie členského od roku 2013

nominálna hodnota v Euro

základné

11,00

študenti, okrem externistov

7,00

dôchodcovia od 62 do 69 rokov

7,00

deti do 15 rokov

5,00

dôchodcovia 70 rokov a viac

5,00

ZŤP

5,00

známka na podporu chát KST

7,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výška schváleného členského príspevku je v súlade s Uznesením XIX. Valného zhromaždenia KLUBU SLOVENSKYCH TURISTOV, konaného v dňoch 8.-9. júna 2018 v Martine. Uvedená výška členského príspevku je vrátane poistenia člena KST !

 


 

webygroup

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

246556

Úvodná stránka